Singiel – i co dalej?

Jeśli czujesz się samotny/samotna, czas ucieka, a nic się u Ciebie nie zmienia, nie wychodzą Ci relacje z płcią przeciwną, a chciałbyś/chciałabyś przyjrzeć się temu tematowi, zapraszam Cię na warsztat, na którym dokonasz remanentu swoich doświadczeń i przekonań nt. związków, urealnisz oczekiwania i ocenisz swoje umiejętności niezbędne w relacjach, nakreślisz dalsze kroki ku realizacji pragnień.

Podejmij ten ważny temat!

Zakres tematyczny warsztatu:

  1. Moje doświadczenia i przekonania nt. związków
  2. Mity i nierealne oczekiwania w relacjach
  3. Umiejętności niezbędne w relacjach
  4. Jak przeżywać samotność i nie wpadać w osamotnienie
  5. Moja decyzja co dalej i plan działań

 

Termin warsztatu: zapraszamy po wakacjach
Miejsce: Katowice, Kompleks konferencyjny Uniwersytetu Śląskiego, Wydział Teologiczny, ul. Jordana 18; www.jordana18.katowice.pl/dojazd.htm
Prowadzący: Iga Glapińska, doradca, counsellor
Koszt udziału w warsztatach: 180 zł

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 882 034 259  lub 663 95 95 30 albo pisząc e-maila na adres: a.kowalczuk@fundacja-kultury.eu
Zgłoszenie na warsztaty

Notka o trenerze:

Iga Glapińska

Doradca/counsellor, absolwentka Studium Poradnictwa Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, trener umiejętności psychospołecznych. Szkoliła się i praktykuje w zakresie krótkoterminowego wsparcia w podejściu integratywnym chrześcijańskim, pomocy DDA i prowadzenia grup „12 kroków-Wreszcie żyć”. Udziela wsparcia psychologicznego w kryzysach, osamotnieniu i odkrywaniu swojego miejsca w życiu. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego nt. asertywności, odkrywania swojego miejsca w życiu, odzyskiwania poczucia wartości i inne.

Praktykuje w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich oraz Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO w Warszawie.

„Uznaję Twoje prawo do bycia tym, kim jesteś.
Ale chciałbym, abyś był tym, kim możesz być naprawdę.”

I