Wartość kobiety

Jeśli często ulegasz innym, bo uważasz, że są ważniejsi od Ciebie lub pozwalasz na niewłaściwe traktowanie szukając w sobie winy przyjdź na warsztat, na którym porozmawiamy o źródłach Twojego zaniżonego poczucia wartości, popracujemy nad Twoimi aktualnymi trudnościami i zaproponujemy ćwiczenia wzmacniające Twoją samoocenę.
Jesteś wiele warta!

Zakres tematyczny warsztatu:

  1. Źródła zaniżonego poczucia wartości
  2. Praca nad Twoimi aktualnymi trudnościami z poczuciem wartości
  3. Ćwiczenia wzmacniające samoocenę

Termin warsztatu: zapraszamy po wakacjach
Miejsce: Katowice, Kompleks konferencyjny Uniwersytetu Śląskiego, Wydział Teologiczny, ul. Jordana 18; www.jordana18.katowice.pl/dojazd.htm
Prowadzący: Iga Glapińska, doradca, counsellor
Koszt udziału w warsztatach: 180 zł

Dodatkowe informacje można uzyskać po numerem telefonu: 882 034 259  lub 663 95 95 30 albo pisząc maila na adres: a.kowalczuk@fundacja-kultury.eu
Zgłoszenie na warsztaty

Notka o trenerze:

Iga Glapińska

Doradca/counsellor, absolwentka Studium Poradnictwa Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, trener umiejętności psychospołecznych. Szkoliła się i praktykuje w zakresie krótkoterminowego wsparcia w podejściu integratywnym chrześcijańskim, pomocy DDA i prowadzenia grup „12 kroków-Wreszcie żyć”. Udziela wsparcia psychologicznego w kryzysach, osamotnieniu i odkrywaniu swojego miejsca w życiu. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego nt. asertywności, odkrywania swojego miejsca w życiu, odzyskiwania poczucia wartości i inne.

Praktykuje w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich oraz Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO w Warszawie.

„Uznaję Twoje prawo do bycia tym, kim jesteś.
Ale chciałbym, abyś był tym, kim możesz być naprawdę.”