Mam talent – ale jaki?

Mam talent – ale jaki? Odkrywanie swojego miejsca w życiu.

Jeśli od pewnego czasu czujesz, że marnujesz życie i swój potencjał, chciałbyś coś zmienić, ale nie wiesz jaki postawić następny krok – zapraszam Cię na warsztat, na którym zbilansujesz zyski i straty życia byle jakiego, nazwiesz opory przed życiem zgodnym z sercem i spróbujesz odkryć i nazwać czego pragniesz i do czego jesteś stworzony.
Przyjdź, szkoda życia!

Zakres tematyczny warsztatu:

  1. Dlaczego nie żyjesz tak jak chcesz – mity i opory przed życiem zgodnym z sercem
  2. Zyski i straty życia byle jakiego
  3. Czego pragnę – ćwiczenia badające marzenia i możliwości
  4. Podejmowanie decyzji i kroków do jej realizacji

Termin warsztatu: zapraszamy po wakacjach
Miejsce: Katowice, Kompleks konferencyjny Uniwersytetu Śląskiego, Wydział Teologiczny, ul. Jordana 18; www.jordana18.katowice.pl/dojazd.htm
Prowadzący: Iga Glapińska, doradca, counsellor
Koszt udziału w warsztatach: 180 zł

Dodatkowe informacje można uzyskać po numerem telefonu: 882 034 259  lub 663 95 95 30 albo pisząc maila na adres: a.kowalczuk@fundacja-kultury.eu
Zgłoszenie na warsztaty

Notka o trenerze:

Iga Glapińska

doradca/counsellor, absolwentka Studium Poradnictwa Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, trener umiejętności psychospołecznych. Szkoliła się i praktykuje w zakresie krótkoterminowego wsparcia w podejściu integratywnym chrześcijańskim, pomocy DDA i prowadzenia grup „12 kroków-Wreszcie żyć”. Udziela wsparcia psychologicznego w kryzysach, osamotnieniu i odkrywaniu swojego miejsca w życiu. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego nt. asertywności, odkrywania swojego miejsca w życiu, odzyskiwania poczucia wartości i inne.
Praktykuje w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich oraz Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO w Warszawie.

„Uznaję Twoje prawo do bycia tym, kim jesteś.
Ale chciałbym, abyś był tym, kim możesz być naprawdę.”