Asertywność po chrześcijańsku

Spokojne. Stanowczo. Bez wyrzutów sumienia.

Jeśli jesteś chrześcijaninem i czujesz się w pułapce ulegania i pomagania innym, nie dbając o swoje potrzeby proponuję Ci warsztat, na którym zastanowisz się nad tym, czym jest, a czym nie jest „asertywność chrześcijańska”, poszukasz źródeł, które fałszują konstruktywne podejście do stawiania granic, przećwiczysz w bezpiecznym towarzystwie sytuacje, które sprawiają Ci trudność w życiu codziennym.
Powiedz swojej drodze Tak!

Zakres tematyczny warsztatu:

  1. Czym jest, a czym nie jest „asertywność chrześcijańska”
  2. Dlaczego nie jesteśmy asertywni
  3. Czy chcę być asertywny
  4. Indywidualna diagnoza trudności

Ćwiczenia:
• komunikat ja
• asertywne odmawianie oraz przyjmowanie krytyki

Termin warsztatu: zapraszamy po wakacjach
Miejsce: Katowice, Kompleks konferencyjny Uniwersytetu Śląskiego, Wydział Teologiczny, ul. Jordana 18; www.jordana18.katowice.pl/dojazd.htm
Prowadzący: Iga Glapińska, doradca, counsellor
Koszt udziału w warsztatach: 180 zł

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 882 034 259  lub 663 95 95 30 albo pisząc maila na adres: a.kowalczuk@fundacja-kultury.eu
Zgłoszenie na warsztaty

Notka o trenerze:

Iga Glapińska

doradca/counsellor, absolwentka Studium Poradnictwa Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, trener umiejętności psychospołecznych. Szkoliła się i praktykuje w zakresie krótkoterminowego wsparcia w podejściu integratywnym chrześcijańskim, pomocy DDA i prowadzenia grup „12 kroków-Wreszcie żyć”. Udziela wsparcia psychologicznego w kryzysach, osamotnieniu i odkrywaniu swojego miejsca w życiu. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego nt. asertywności, odkrywania swojego miejsca w życiu, odzyskiwania poczucia wartości i inne.
Praktykuje w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich oraz Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO w Warszawie.

„Uznaję Twoje prawo do bycia tym, kim jesteś.
Ale chciałbym, abyś był tym, kim możesz być naprawdę.”

 

I